VISIT ČAKOVEC

Turistička zajednica grada Čakovca

Za vas trenutno preuređujemo stranicu. Hvala na razumijevanju!

Svoj opus fotografija tematski vezanih uz Čakovec na samostalnoj izložbi u Knjižnici „Nikola Zrinski“ predstavlja čakovečki fotograf Davorin Mance.

Izložbu je otvorila čakovečka gradonačelnica Ljerka Cividini, uz ravnateljicu knjižnice Ljiljanu Križan Borivoja Radojčića, voditelja Zavičajne zbirke knjižnice, te čestitala Manceu na svim ljepotama koje je uhvatio objektivom, kao i na kontinuiranoj promociji Čakovca. Iskoristila je priliku da zahvali autoru i knjižnici što su izložbu pripremili u okviru manifestacije “Dani Grada Čakovca 2022.”.

„Naš Čakovec je nešto vrlo posebno, u što se možeš zaljubiti u trenu“

Fotografije prikazuju naš grad u svakodnevnim situacijama, samo malo drugačijim pogledom, toliko da se na trenutak zapitamo – „A zar je naš grad toliko lijep, zar se on može u svakom trenutku transformirati iz svakodnevnog u nešto vrlo posebno, u što se možeš zaljubiti u trenu”, stoji u opisu izložbe.

Sedma izložba autora

Davorin Mance rođen je u Čakovcu 1973. godine te je strastveni fotograf pejzaža, zaljubljenik u prirodu, trenutačni predsjednik i aktivni član Fotokluba Čakovec od 2008. godine. Sudionik je nekoliko zajedničkih te autor sedam samostalnih izložbi fotografija. U Fotoklubu Čakovec vodi nekoliko fotografskih radionica (Osnove digitalne fotografije, Pejzažna fotografija i Ljetna škola fotografije za djecu) uz koje rado dijeli svoje znanje i strast prema fotografiji. Urednik je fotografije jedne, a član uredništva šest knjiga u izdanju Fotokluba Čakovec.

Izložba se može razgledati u radno vrijeme Knjižnice sve do 6. lipnja 2022.

Uz Dane Grada Čakovca otvorena izložba Davorina Mancea, fotografije možete razgledati do 6. lipnja

Svoj opus fotografija tematski vezanih uz Čakovec na samostalnoj izložbi u Knjižnici „Nikola Zrinski“ predstavlja čakovečki fotograf Davorin Mance.

Izložbu je otvorila čakovečka gradonačelnica Ljerka Cividini, uz ravnateljicu knjižnice Ljiljanu Križan Borivoja Radojčića, voditelja Zavičajne zbirke knjižnice, te čestitala Manceu na svim ljepotama koje je uhvatio objektivom, kao i na kontinuiranoj promociji Čakovca. Iskoristila je priliku da zahvali autoru i knjižnici što su izložbu pripremili u okviru manifestacije “Dani Grada Čakovca 2022.”.

„Naš Čakovec je nešto vrlo posebno, u što se možeš zaljubiti u trenu“

Fotografije prikazuju naš grad u svakodnevnim situacijama, samo malo drugačijim pogledom, toliko da se na trenutak zapitamo – „A zar je naš grad toliko lijep, zar se on može u svakom trenutku transformirati iz svakodnevnog u nešto vrlo posebno, u što se možeš zaljubiti u trenu”, stoji u opisu izložbe.

Sedma izložba autora

Davorin Mance rođen je u Čakovcu 1973. godine te je strastveni fotograf pejzaža, zaljubljenik u prirodu, trenutačni predsjednik i aktivni član Fotokluba Čakovec od 2008. godine. Sudionik je nekoliko zajedničkih te autor sedam samostalnih izložbi fotografija. U Fotoklubu Čakovec vodi nekoliko fotografskih radionica (Osnove digitalne fotografije, Pejzažna fotografija i Ljetna škola fotografije za djecu) uz koje rado dijeli svoje znanje i strast prema fotografiji. Urednik je fotografije jedne, a član uredništva šest knjiga u izdanju Fotokluba Čakovec.

Izložba se može razgledati u radno vrijeme Knjižnice sve do 6. lipnja 2022.