VISIT ČAKOVEC

Turistička zajednica grada Čakovca

Sveti Nikola u utorak stiže na Advent u Čakovcu

Dobro očistite svoje čizmice, jer Sveti Nikola u utorak, 6.prosinca stiže u naš grad! Dolazi na Advent u Čakovcu 2022. da bi razveselio mališane i sve one koji su cijele godine bili dobri. Njegova će kočija u 10.30 sati doći iz Perivoja Zrinskih i proći centrom grada gdje će najmlađe darivati slatkišima. Potom će se zaustaviti kod Radionice Djeda Božićnjaka u Starom pasažu i tamo će rado napraviti poneku fotografiju sa svojim malim prijateljima. Nakon kratkog druženja vraća se istim putem do čakovečkog parka i odlazi posjetiti i sve druge koji ga očekuju.

Dolazak Svetog Nikole još jedna je prelijepa kockica u bajkovitom mozaiku čakovečkog Adventa i prilika da ga i vaši mališani dožive u njegovom najljepšem i najradosnijem svjetlu. Zato ih svakako povedite na sutrašnje druženje sa Svetim Nikolom u centru Čakovca od 10.30 sati.

DOLAZI U KOČIJI S POKLONIMA

Sveti Nikola u utorak stiže na Advent u Čakovcu

Dobro očistite svoje čizmice, jer Sveti Nikola u utorak, 6.prosinca stiže u naš grad! Dolazi na Advent u Čakovcu 2022. da bi razveselio mališane i sve one koji su cijele godine bili dobri. Njegova će kočija u 10.30 sati doći iz Perivoja Zrinskih i proći centrom grada gdje će najmlađe darivati slatkišima. Potom će se zaustaviti kod Radionice Djeda Božićnjaka u Starom pasažu i tamo će rado napraviti poneku fotografiju sa svojim malim prijateljima. Nakon kratkog druženja vraća se istim putem do čakovečkog parka i odlazi posjetiti i sve druge koji ga očekuju.

Dolazak Svetog Nikole još jedna je prelijepa kockica u bajkovitom mozaiku čakovečkog Adventa i prilika da ga i vaši mališani dožive u njegovom najljepšem i najradosnijem svjetlu. Zato ih svakako povedite na sutrašnje druženje sa Svetim Nikolom u centru Čakovca od 10.30 sati.